1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Game of Thrones Oyunu İçin Nefesler Tutuldu

Game of Thrones Oyunu İçin Nefesler Tutuldu

Game of Thrones Oyunu İçin Nefesler Tutuldu
A+A-

Romanıyla,filmi ile dünyayı kasıp kavuran Gameof Thrones'in şimdi de oyunu çıkıyor. Telltale Games,Game of Thrones video game'in piyasaya ne zaman çıkacağını bildirdi.

The Walking Dead ve The Wolf Among Us gibi yapımlarıyla macera severleri ekran başına kilitleyen Telltale Games'in yeni oyunu olan Game of Thrones: Video Game'in oyuncularla ne zaman buluşacağı netlik kazandı.

 

 

Geçtiğimiz aylarda oyunun ilk bölümünün 2014'ün sonuna doğru çıkış yapacağı haberi verilmişti fakat akat kesin olarak bir tarih hiç bir şekilde verilmedi. Neredeyse yılın son ayına girdiğimiz bu günlerde de Telltale Games sonunda resmi tarihi duyurdu.

 

Kısa aralıklarla oyuncularla buluşacak

 

 

Twitter'dan yapılan duyuru ile birlikte oyunun ilk bölümü olan Iron From Ice, 2 Aralık'ta PC,Mac ve PS 4 platformları için, 3 Aralık'ta Xbox One, Xbox 360 ve PS 4 konsolları için, 4 Aralık'ta iOS platformu için ve kısa bir aradan sonra da 9 Aralık'ta PS 3 konsolu için oyun dünyasındaki yerini alacak.

2i22g2g2.jpg

 

:: Oyunun sistem gereksinimleri

 

 

Oyunun Android platformuna özel henüz bir çıkış tarihi verilmez iken, sızan bilgilere göre bu mobil sürümün de Aralık ayı içersinde çıkış yapacağı belirtiliyor. 

 

 

:: Game of Thrones oyunundan beklentileriniz neler?

 

 

Yazan: Serkan Levent
SDN - ShiftDelete.Net

A+A-

HABERE YORUM KAT