1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Galatasaray'dan Melo Açıklaması

Galatasaray'dan Melo Açıklaması

Galatasaraydan Melo Açıklaması
A+A-

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Ali Dürüst, sarı-kırmızılı futbolcu Felipe Melo'nun aldığı 4 resmi müsabakadan men cezası hakkında açıklamalarda bulundu. Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sit

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Ali Dürüst, sarı-kırmızılı futbolcu Felipe Melo'nun aldığı 4 resmi müsabakadan men cezası hakkında açıklamalarda bulundu.
Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden verilen cezaya ilişkin açıklama yapan Dürüst, "Disiplin Kurulu'na gerekli savunmayı yaptık. Zaten oyuncumuzun da beyanı var. Onun dışındaki süreç de herkesin gözü önünde oldu. Ancak Disiplin Kurulu böyle bir karar verdi. Biz Galatasaray Kulübü olarak bütün hukuksal imkanlarımızı zorlayacağız. Onun için gerekli girişimleri yapacağız. Bu girişimlerin başında da Tahkim geliyor. Tahkim'e de başvurup gerekli savunmamızı delillerle yapacağız. Ona göre sonucu bekleyeceğiz. Geçen haftalarda olan uygulama, bugünü daha da kaos haline getirmiştir. Dolayısıyla başka takımlara verilen cezalar bizi ilgilendirmiyor. Ancak oyuncumuzun ifadesi, görüntüler ve bizim savunmamız açık olarak oyuncunun böyle bir eylemde bulunmadığı şeklindedir. Disiplin Kurulu böyle bir karar vermiştir. Bir üst kurul olarak da Tahkim Kurulu vardır. Biz de gerekli girişimleri yapıp savunmamızı yapacağız" ifadesinde bulundu.
(BH-BH-S)

01.02.2013 16:27:17 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT