1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Galatasaray'da Ujfalusi 1 Ay Daha Yok

Galatasaray'da Ujfalusi 1 Ay Daha Yok

Galatasarayda Ujfalusi 1 Ay Daha Yok
A+A-

Galatasaray'da menisküs yırtığı tespit edilen Tomas Ujfalusi'nin en az 1 ay daha sahalardan uzak kalacağı açıklandı. Beş ay önce sol diz ön çapraz bağ ve kıkırdak yaralanması nedeniyle ameliyat ola

Galatasaray'da menisküs yırtığı tespit edilen Tomas Ujfalusi'nin en az 1 ay daha sahalardan uzak kalacağı açıklandı.
Beş ay önce sol diz ön çapraz bağ ve kıkırdak yaralanması nedeniyle ameliyat olan sarı-kırmızılı futbolcu Ujfalusi bu kez menisküs yırtığı sebebiyle en az 1 daha sahalardan uzak kalacak.
Galatasaray Spor Kulübü'nün internet sitesinden yapılan açıklamada, "Beş ay önce sol diz ön çapraz bağ ve kıkırdak yaralanması nedeniyle Prag'da ameliyat olan oyuncumuz Tomas Ujfalusi'nin ameliyat sonrası rehabilitasyon ve sahalara dönüş çalışmaları, ameliyatı gerçekleştiren doktor tarafından verilen program doğrultusunda yapılırken perşembe günü düz koşu sonrası aynı dizinde ağrı ve batma şikayetinin başlaması üzerine yapılan muayene ve tetkikler sonucu sol diz iç menisküs yırtığı tespit edilmiş olup kulübümüz sağlık heyeti tarafından artroskopik ameliyat olmasına karar verilmiştir. Oyuncumuz yarın ülkesine gidecek, ilk ameliyatı yapan doktor ve ekibi tarafından operasyonu planlanacaktır. Bu cerrahi işlem sonucu Tomas Ujfalusi'nin sahalara dönüşünün 4-6 haftayı bulacağı bildirildi" denildi.
(BÇ-BÇ-S)

12.01.2013 18:28:34 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT