1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Galatasaray Üniversitesi'ndeki Yangın Kontrol Altına Alındı

Galatasaray Üniversitesi'ndeki Yangın Kontrol Altına Alındı

Galatasaray Üniversitesindeki Yangın Kontrol Altına Alındı
A+A-

Galatasaray Üniversitesi'ndeki tarihi ahşap binada çıkan yangın, kontrol altına alınırken, soğutma çalışmaları devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yangınla ilgili yapılan açıkla

Galatasaray Üniversitesi'ndeki tarihi ahşap binada çıkan yangın, kontrol altına alınırken, soğutma çalışmaları devam ediyor.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yangınla ilgili yapılan açıklamada: "Üniversitenin Ortaköy'deki kampüsünde, öğretim üyelerinin odaları ve sekretaryanın bulunduğu tarihi ahşap binada çıkan yangına, Sarıyer, Beşiktaş, Şişli ve Beyoğlu İtfaiyesi ekipleri 47 araç ve 110 personelle müdahale etti. Kıyı Emniyeti'ne ait 5 söndürme gemisinin de destek verdiği çalışmalar sonucu, yangın kontrol altına alındı. Çalışmalar sırasında 10 itfaiyeci dumandan etkilendi, itfaiyecilere olay yerindeki sağlık ekiplerince müdahale edildi. İtfaiye ve Kıyı Emniyeti ekiplerinin su ve köpük kullanarak çevre binalara sirayet etmeden kontrol altına aldığı yangını soğutma çalışmaları sürüyor."
(AU-Y)

23.01.2013 01:17:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT