1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Galatasaray Üniversitesi'nde Yangın

Galatasaray Üniversitesi'nde Yangın

Galatasaray Üniversitesinde Yangın
A+A-

Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Tuncer, Galatasaray Üniversitesi'nde çıkan yangından büyük üzüntü duyduklarını dile getirerek, "Hacettepe Üniversitesi olarak elimizden gelen her tür yar

Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Tuncer, Galatasaray Üniversitesi'nde çıkan yangından büyük üzüntü duyduklarını dile getirerek, "Hacettepe Üniversitesi olarak elimizden gelen her tür yardıma hazırız" dedi.
Galatasaray Üniversitesi'nde çıkan ve büyük çapta maddi hasara neden olan yangın Hacettepe Üniversitesi camiasında da üzüntüye neden oldu. Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Tuncer, Galatasaray camiasına, "elimizden gelen her tür yardıma hazırız" mesajı gönderdi. Tarihi üniversiteyi yasa boğan yangından büyük üzüntü duyduğunu belirten Prof. Tuncer, olayın yaşandığı saatlerde Facebook sayfasından şu mesajı paylaştı:
"Galatasaray Üniversitemizdeki yangını büyük bir üzüntüyle öğrendik. Hacettepe Üniversitesi olarak elimizden gelen her tür yardıma hazırız. Galatasaray Üniversitesi'nin tüm üyelerine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum."
(TB-ÖZ-Y)

23.01.2013 12:14:56 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT