1. HABERLER

  2. SPOR HABERLERİ

  3. Galatasaray İki Yıldız Basketçiyi Bağışladı mı?

Galatasaray İki Yıldız Basketçiyi Bağışladı mı?

Galatasaray İki Yıldız Basketçiyi Bağışladı mı?
A+A-

Galatasaray'da kadro dışı kalan o iki sporcuya camiadan af geldi. Galataray Kulübü Basketbol şubesinden Ender arslan ve Kerem gönlüme bağışlama...


Galatasaray spor kulübü Basketbol şubesince affedilen ve daha önce kadro dışı kalan iki basketçiye af geldi. Şubedeki Koordinatörler Murat özyer ve icra takibi Ender arslan ve Kerem gönlüme yönetimce af geldi ve takımdaki yerlerini alarak görevlerine devam edecekleri bildirildi.

 

Özyer, yaptığı açıklamada, Ender ve Kerem ile görüşmelerinde, avukat ve menajerlerinin kendilerinden habersiz kulüp için icra takibi başlattıklarını öğrendiklerini belirterek, oyuncuların bu durumdan haberleri olmadığını belirtip, icra takibini geri çektiğini anlattı.

 

aslan-004.jpg

 

Murat Özyer'in açıklamaları şöyle:

"Avukat ve menajerleri oyunculardan habersiz icra takibi başlatmışlar. Oyuncular da bu durumdan haberleri olmadığı için menajer ve avukatlarıyla tartışma yaşamışlar. Bana kendilerinin bu durumdan haberleri olmadığını söylediler. Ben de başantrenörümüz Ergin Ataman ile görüştüm, sorunu çözdük. Yönetim Kurulu üyemiz Mehmet Can Topsakal da kendileriyle görüşecek. Dolayısıyla takımdaki yerlerini almaya devam edecekler."

 

İki oyuncuyla ilgili yaşanan gelişmede daha önce yaptığı açıklamada Özyer, oyuncuların, alacaklarının zamanında ödenmemesi nedeniyle kulübü icraya verdikleri için kadro dışı bırakıldıklarını belirtmişti.

 

basket.jpeg

A+A-

HABERE YORUM KAT