1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Galatasaray Fatih Terim ile yolları ayırdı

Galatasaray Fatih Terim ile yolları ayırdı

Galatasaray Fatih Terim ile yolları ayırdı
A+A-

Galatasaray\'da kritik saatler bugün öğle saatlerinde başlamıştı.. Başkan Ünal Aysal Fatih Terim ile görüşmelerin son 48 saatine girildiğini açıklamıştı.

 


 
 
Ünal Aysal başkanlığında bu akşam saat 17.00'de toplanan Galatasaray yönetimi, teknik direktör Fatih Terim ile yolların ayrılmasına karar verdi.
Galatasaray Basın Sözcüsü Şükrü Ergün "Fatih Terim ile yollarımızı ayırdık" açıklamasını yaptı.
 
ÜNAL AYSAL NE DEMİŞTİ?
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Basketbol takımının sponsorluk anlaşmasının basın toplantısında yaptığı açıklamada Terim ile yolların ayrılacağı iddiaları ile ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:
 
"Önümüzdeki 24 veya 48 saat içinde bir karar alınacaktır. Hiçbir teknik direktörle görüşme yapmadık. Ancak bir karar alınırsa hemen görüşmeler yapılır. Gerekirse en iyi yerli ya da yabancı profesyoneller bulunabilir"
 
Bilindiği gibi, Real Madrid maçı sonrasında yönetici Adnan Nas'ın "Gitsin şimdi Fenerbahçe'yi de çalıştırsın" sözü, Terim ile yönetim arasındaki uçurumu hepten dikleştirmişti. Adnan Nas'ın bu çıkışı sonrasında Beşiktaş maçı öncesinde ise Başkan Ünal Aysal'ın telefonlarına ve mesajına cevap vermeyen Fatih Terim'in bu tutumu ipi koparma noktasına getirdi.
A+A-

HABERE YORUM KAT