1. HABERLER

  2. SPOR HABERLERİ

  3. G.Saray'da sürpriz....

G.Saray'da sürpriz....

G.Saray'da sürpriz....
A+A-

Ünal Aysal'ın başkanlığı devretmesinden hemen sonra rakibi Alp Yaman'a fark atarak başkanlık koltuğuna oturan Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat takımla birlikte moral için Gaziantep'e gitme kararı aldı.G.Saray başkanından jest...

Ünal Aysal'ın başkanlığı devretmesinden hemen sonra rakibi Alp Yaman'a fark atarak başkanlık koltuğuna oturan Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat takımla birlikte moral için Gaziantep'e gitme kararı aldı.


Aysal'dan sonra başkanlığa gelen Duygun Yarsuvat'tan Gaziantep'teki Galatasaray taraftarına sürpriz.Göreve geldiği günden bu yana deplasman maçlarına daha fazla ilgi göstermeyen Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat sürpriz bir karar aldı. Kafileyle birlikte Gaziantep'e gitmeyen Cim Bom'un patronu bugün fikir değiştirdi. Yarsuvat anibir kararla Gaziantep'e gitme ve takıma destek olma kararı aldı. 


Başkan Yarsuvat'ın, teknik direktör değişikliği sonrası futbolculara, "Yanınızdayız" mesajı vermek amacıyla böyle birkarar aldığı ifade ediliyor. Bilindiği üzere futbolu yöneten ikiisim Ali Dürüst ile Abdurrahim Albayrak dün takım kafilesi ile birlikte G.antep'e gitmişti.

A+A-

HABERE YORUM KAT