1. HABERLER

  2. SPOR

  3. G.saray Başkanı Duygun Yarsuvat'tan önemli açıklamalar...

G.saray Başkanı Duygun Yarsuvat'tan önemli açıklamalar...

G.saray Başkanı Duygun Yarsuvat'tan önemli açıklamalar...
A+A-

Galatasaray başkanı Duygun Yarsuvat'tan gündem damga vuran sıcak açıkalamalar. GS Başkanı yarsuvat olağan divan kurulunda flaş açıklamalar..Galatasaray başkanı yarsuvattan cumhurbaşkanlığı aksaray açıklaması geldi...

Galatasaray ın profesör başkanı duygun yarsuvat galatasarayın aylık olağan genel divan kurulunda açıklamalar yaptı ve başkanın konuşması spor dünyasının gündemine oturdu. GS nin başkanı yarsuvat Ak saray ile ilgili planlarının planlı olmadığını ve bu ziyaretten sonra tüm kapıların kendilerine açıldığını söyledi.Galatasaray başkanı Duygun Yarsuvat'tan gündem damga vuran sıcak açıkalamalar. GS Başkanı yarsuvat olağan divan kurulunda flaş açıklamalar..


Galatasaray Kulübü, başkanı Duygun Yarsuvat, kulübün Olağan Divan Kurulu toplantısında şoke eden açıklamalrda bulundu. Yarsuvat, futbol takımının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaretinden önce devletle olan bağlarının olumsuz olduğunu ancak bu ziyaretten sonra tüm kapıların kendilerine açıldığını söyledi.

Konuşmasına kulübün menfaatlerini korumak için her şeyi yaptıklarını belirterek devam eden Yarsuvat, "Galatasaray'ın menfaati neyi gerektiriyorsa onu yapıyoruz. Benim ne görüşte olduğumu herkes bilir. Ama ben burada Galatasaray'ı temsil ediyorum. Ak Saray'a gidişin ardından Galatasaray'a bütün kapılar açılmaya başladı! Artık Belediye ve bakanlıklara ulaşabiliyoruz.  Yol yapmak istedik. Belediyeye hemen ulaştık. Stadın çatı sorunu vardı. Kimseye ulaşamıyorduk. Daha sonra konuştuk. 'Biz niye kavga ediyoruz?' dedik ve anlaştık. Ak Saray konusuyla ilgili Hayri'nin (Kozak) dediği doğrudur. Bana mesaj geç geldi, telefonum zaten kapalıydı. Siz çoğu şeyin izin alınarak, plânlı yapıldığını zannediyorsunuz. Ama öyle değil. Spontane gelişti. Ben de gitmedim. " dedi.

duygun.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT