1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Futsalda Bilgi İlköğretim Bilgiliğini Gösterdi

Futsalda Bilgi İlköğretim Bilgiliğini Gösterdi

Futsalda Bilgi İlköğretim Bilgiliğini Gösterdi
A+A-

Okul Sporları Federasyonu Düzce İl Temsilciliği ve Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği Yıldız Erkekler Futsal müsabakaları sonunda Bilgi İlkokulu şampiyon oldu. O

Okul Sporları Federasyonu Düzce İl Temsilciliği ve Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği Yıldız Erkekler Futsal müsabakaları sonunda Bilgi İlkokulu şampiyon oldu.
Okul Sporları federasyonu ve Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği futsal yıldız kategorisi müsabakaları sona erdi. Müsabakalar Kaynaşlı ilçesinin de spora katılması için Kaynaşlı Spor Tesislerinde gerçekleştirildi. Yıldız Erkekler Futsal müsabakaları sonunda Bilgi İlkokulu birinci, Şıralık Vatan İlkokulu ikinci ve Üskübü İlkokulu üçüncü oldu. Turnuvaya 7 takım katılmıştı.
Yıldız Erkekler Futsal müsabakalarında dereceye giren takımlara Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran verirken, Şiran, "Sporu bırakmayın. Bu salonlar, bu sahalar hep sizlerin spor yapması için yapılıyor" diye konuştu.
(AY)

17.01.2013 16:25:24 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT