1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Futsal İkincileri Milli Eğitim Müdürü Arslan'ı Ziyaret Etti (Fotoğraflı

Futsal İkincileri Milli Eğitim Müdürü Arslan'ı Ziyaret Etti (Fotoğraflı

Futsal İkincileri Milli Eğitim Müdürü Arslanı Ziyaret Etti  (Fotoğraflı
A+A-

Şırnak'ın Uludere ilçesine bağlı Andaç köyünden il merkezine gelerek futsal sporunda ikinciliği kazanıp köylerine başarı ile dönmenin sevincini yaşayan öğrenciler ve öğretmenleri Milli Eğitim Müdürü Y

Şırnak'ın Uludere ilçesine bağlı Andaç köyünden il merkezine gelerek futsal sporunda ikinciliği kazanıp köylerine başarı ile dönmenin sevincini yaşayan öğrenciler ve öğretmenleri Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan'ı makamında ziyaret etti.
Futsal ikincisi öğrenciler Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan'a şikayet ve isteklerini iletti. Öğrenciler ikinci oldukları için çok mutlu olduklarını ve İl Milli Eğitim Müdürü Arslan ile tanıştıkları için de çok sevindiklerini dile getirdi.
İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan, öğrencileri tebrik ederek, Şırnak'ın en uzak yerlerinden gelerek kupayı almalarının önemli olduğunu söyledi. Öğrencilerle birlikte gelen beden eğitimi öğretmeni Derviş Alaç, İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan ile heyecan ve sevinçlerini paylaştığını belirterek, zor şartlarda elde ettikleri bu başarıdan dolayı mutlu olduklarını söyledi.
(CK-AKK-S)

02.01.2013 17:55:16 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT