1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Futsal 2013 Başladı

Futsal 2013 Başladı

Futsal 2013 Başladı
A+A-

Safranbolu Belediyesi sponsorluğunda, 2012-2013 Karabük U-17 Futsal Ligi Safranbolu Kapalı Spor Salonunda başladı. Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan ve Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy'un başlama

Safranbolu Belediyesi sponsorluğunda, 2012-2013 Karabük U-17 Futsal Ligi Safranbolu Kapalı Spor Salonunda başladı.
Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan ve Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy'un başlama vuruşu ile başlayan turnuvada 9 takım mücadele ediyor. Gençlik Spor ve 5000 Evler Spor mücadelesi ile başlayan turnuva sonunda bir konuşma yapan Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, "Safranbolu Belediyesinin spora yönelik çalışmaları hızlanmış bulunmakta. Bilindiği üzere hafta sonu Safranbolu'da ki, tüm spor kulüplerinin malzeme sponsorluğunu üstlenmiş idik, bu bağlamda da malzeme takdimini gerçekleştirdik. Bunla birlikte Safranbolu'da yapılan sportif aktiviteleri Safranbolu Belediyesi olarak finanse ediyoruz. İşte onlardan bir tanesi de bu gün birlikte izlediğimiz futsal turnuvası. Belediye olarak her zaman gençlerimizin yanındayız. İnşallah bu çalışmalar sayesinde Safranbolu'muz sporun merkezi sporun geliştiği bir yer olacaktır. Turizmin vazgeçilmez merkezlerinden biriside gençliktir. Gençlerimizin sporla bezenmiş hali bizleri daha da mutlu edecektir. Yineliyorum, Safranbolu Belediyesi olarak gençlerimizin her zaman yanında olacağız" dedi.
Futsal Karabük'te 9 takımın mücadele ettiği ligde mücadele eden gençlere başarılar dileyen Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, Safranbolu'da ki tüm sporseverleri bu tür organizasyonları izlemeye davet ettiğini belirtti. Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, sözlerine Safranbolu Belediyesine ve Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy'a spora verdiği desteklerden ötürü teşekkür ederek başladı. U 17 futsal ligindeki maçların heyecanlı ve çekişmeli geçeceğine inandığını dile getiren Azcan, "Ligde birinci olup Türkiye liginde bizleri temsil eden ekipten de başarılar bekliyoruz. İnşallah orada da bir şampiyonluk göreceğiz" diye konuştu.
(ET-ET-Y)

08.01.2013 15:32:04 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT