1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Futbolda Şike Davası Yeniden Başladı ! Yıldırım, Hakim Karşısında !

Futbolda Şike Davası Yeniden Başladı ! Yıldırım, Hakim Karşısında !

Futbolda Şike Davası Yeniden Başladı ! Yıldırım, Hakim Karşısında !
A+A-

Futbolda şike davasında yeniden yargılanma kararının çıkmasının ardından, bugün İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nde duruşma başladı. Hakim karşısına yeniden çıkan Aziz Yıldırım bomba gibi açıklamalar yapıyor.

Çağlayan Adliyesi'nde görülen davada Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, yönetici İlhan Ekşioğlu'ndan başka Olgun Peker, Abdullah Başak, Ahmet Çelebi ve Selim Kımıl da hakim karşısına çıkıyor. Trabzonspor Kulübü de davaya müdahil olarak katılıyor.

 

Aziz Yıldırım ve diğer 5 sanık, hüküm giymelerine sebebiyet veren tapelerin delil vasıflarını yitirdiğini belirterek beraat verilmesini istedi. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım; "Cumhurbaşkanına asıl hedefin Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Hükümeti olacağını anlattığımızda bizi eleştirenler şimdilerde adımızla konuşuyorlar" diye bir cümleye yer verdi.


Bu arada bu duruşma için olağanüstünde güvenlik önlemleri alan İstanbul Emniyet Müdürlüğünün görevlendirdiği özel timle, adliye önünde gösteri yapmak isteyen Trabzonspor'lu taraftarlar arasında arbede çıktı. Grubu adliye önünde uzaklaştırmayı başaran Emniyet görevlileri, bazı göstericileri de göz altına aldı

A+A-

HABERE YORUM KAT