1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Futbolculardan Gevaş Belediyesine Sitem

Futbolculardan Gevaş Belediyesine Sitem

Futbolculardan Gevaş Belediyesine Sitem
A+A-

Gevaş ilçesi Ziraat Odası Spor Takım sorumlusu Akif Ergenç, Antalya’nın Alanya ilçesinde yapılan Plaj Futbolu Türkiye Şampiyonası’nda kendilerini maddi ve manevi anlamda yalnız bırakan Gevaş Belediyesi yetkililerine sitem etti.


Plaj Futbolu Türkiye Şampiyonası’nın düzenlendiği Alanya’da Gevaş’ı en iyi şekilde tanıtmaya çalıştıklarını belirten Ziraat Odası Spor Takım sorumlusu Akif Ergenç, ancak ilçe belediyesinin kendilerini maddi ve manevi açıdan yalnız bıraktığını söyledi. Her şeyin maddiyat olmadığının bilinmesi gerektiğine vurgu yapan Ergenç, “15 kişilik bir kafileyle Gevaş ilçemizi temsil eden gençlerimiz, maddi açıdan sınıfta kalan Gevaş Belediyesi’nin hiç olmazsa manevi açıdan desteğini bekliyordu. Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu Başkanı Hasan Öztürk, kafilenin gidiş-dönüş ücretlerinin yanında, Alanya’da bulunduğumuz süre içerisinde bizleri her gün aramış ve gençlerimizin durumunu sorup manevi açıdan destek vermiştir. Hal böyle iken, Gevaş Belediyesi yetkililerinin ilçemizi tanıtmak ve temsil etmek amacında olan gençlerimizi arayıp sormaması ve takımı yalnız bırakması bizleri derinden üzmüştür” dedi.

Konuşmalarında takımın şampiyonaya katılmasında maddi ve manevi katkıda bulunan İlçe Kaymakamı Nedim Akmeşe’ye teşekkür ettiklerini ifade eden Ergenç, “Ziraat Odası Başkanı Mesut Ergenç’e, Van Dernekler Federasyonu Başkanı Fevzi Donat ve başkan vekili İsmail Ayaz’a, Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyon Başkanı Hasan Öztürk’e ve tüm Gevaş halkına şükranlarımızı sunuyoruz” şeklinde konuştu.

A+A-

HABERE YORUM KAT