1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Fuhuş Operasyonunda Gözaltına Alınan 21 Kişi Çorlu Adliyesine Sevk Edildi

Fuhuş Operasyonunda Gözaltına Alınan 21 Kişi Çorlu Adliyesine Sevk Edildi

Fuhuş Operasyonunda Gözaltına Alınan 21 Kişi Çorlu Adliyesine Sevk Edildi
A+A-

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince geçtiğimiz gün Çorlu ve Silivri'de gerçekleştirilen fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 7'si kadın 21 kişi Çorlu Adliyesi'ne sevk edildi. Tekirdağ Emniyet

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince geçtiğimiz gün Çorlu ve Silivri'de gerçekleştirilen fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 7'si kadın 21 kişi Çorlu Adliyesi'ne sevk edildi.
Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin fuhuş ihbarı üzerine başlattığı teknik ve fiziki takip sonucu, Çorlu ve Silivri'deki pansiyon ve evlere operasyon düzenlenmiş, operasyon kapsamında fuhuş yaptıkları ve fuhşa aracılık ettikleri iddia edilen 7'si kadın, 21 kişi gözaltına alınmış, hastanede sağlık kontrolünden geçirilen şüpheliler, Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü'ne götürülerek gözaltına alınmıştı.
Burada sorgulamaları yapılan 21 kişi, yoğun güvenlik önlemleri altında Çorlu Adliyesi'ne sevk edildi. Adliyeye sevk edilen şüphelilerden M.Z, İ.G, N.B. ve C.M. isimli yabancı uyruklu kadınlar, sınır dışı işlemleri için yeniden Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü'ne gönderildi. Diğer şüphelilerin adliyedeki sorgusu ise sürüyor.
Olayla ilgili olarak başlatılan soruşturma devam ediyor.
(SŞ-YHY-Y)

19.02.2013 18:16:27 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT