1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Fü Erasmus Yıllık Toplantısına Ev Sahipliği Yapacak Elazığ

Fü Erasmus Yıllık Toplantısına Ev Sahipliği Yapacak Elazığ

Fü Erasmus Yıllık Toplantısına Ev Sahipliği Yapacak  Elazığ
A+A-

Avrupa Birliği Bakanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından her yıl yapılan "Erasmus Yıllık Toplantısı" 10-11 Ekim 2013 tarihleri arasında, Fırat Üniversitesi'n

Avrupa Birliği Bakanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından her yıl yapılan "Erasmus Yıllık Toplantısı" 10-11 Ekim 2013 tarihleri arasında, Fırat Üniversitesi'nin (FÜ) ev sahipliğinde Elazığ'da yapılacak.
FÜ Dış İlişkiler Birimi'nin yaptığı yazışmalar neticesinde, Erasmus Türkiye toplantısına FÜ'nün ev sahipliği yapması uygun görülürken, düzenlenecek olan toplantıya 138 üniversitenin Erasmus Koordinatörleri ile ilgili rektör yardımcıları katılacak. FÜ Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Prof. Dr. Ahmet Şaşmaz, Erasmus Yıllık Toplantısı'nın FÜ'de yapılmasından dolayı mutlu olduklarını belirterek, toplantı için Elazığ'a çeşitli üniversitelerden rektör yardımcıları, Erasmus kurum koordinatörleri, uluslararası ilişkiler çalışanları olmak üzere 400' ün üzerinde misafir beklediklerini ve bu kişileri Ulusal Ajans ile birlikte FÜ ve Elazığ'da en iyi şekilde ağırlamaya çalışacaklarını söyledi.
(EK-YRT-AŞ-Y)

07.02.2013 17:29:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT