1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Fü Basketbol Takımı 1. Lig'e Yükseldi

Fü Basketbol Takımı 1. Lig'e Yükseldi

Fü Basketbol Takımı 1. Lige Yükseldi
A+A-

Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nde 18-22 Aralık 2012 tarihleri arasında yapılan 'Üniversitelerarası 2. Lig Basketbol Müsabakaları'nda, Fırat Üniversitesi (FÜ) erkek basketbol takımı büyük bir

Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nde 18-22 Aralık 2012 tarihleri arasında yapılan 'Üniversitelerarası 2. Lig Basketbol Müsabakaları'nda, Fırat Üniversitesi (FÜ) erkek basketbol takımı büyük bir başarı sağlayarak, Üniversitelerarası Basketbol 1. Ligi'ne yükseldi.
8 Üniversite'nin katıldığı müsabakalarda rakiplerini yenerek 1. olan FÜ basketbol takımı, FÜ Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ'ı makamında ziyaret ederek, kazanılan kupayı Rektör Demirdağ'a takdim etti. FÜ Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, müsabakalarda dereceye giren basketbol takımını kutladığını ifade ederek, "Basketbol takımımız 2. Lig'den 1. Lig'e terfi etti. İnşallah orada da üniversitemizi en iyi şekilde temsil edecekler ve ciddi başarılara imza atacaklardır. Basketbol takımını çalıştıran Yard. Doç. Dr. Serdar Orhan hocamız başta olmak üzere öğrencilerimizi ve emeği geçenleri kutluyorum" dedi.
(EK-YRT-Y)

09.01.2013 16:05:22 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT