1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Freni inhilal eden otobüs dehşet saçtı!

Freni inhilal eden otobüs dehşet saçtı!

Freni inhilal eden otobüs dehşet saçtı!
A+A-

İstanbul Maltepe'de freni inhilal eden otobüs korku dolu anlar yaşattı. 6 yolcunun bulunduğu otobüsün bir anda feri boşaldı ve kaza geliyorum dedi. Süratlı otobüs önce direğe ardından 3 araca çarptı. Duramayan otobüs en sonunda bi banka ATM'sine tosladı.

İstanbul Maltepe'de freni boşalan otobüs korku dolu anlar yaşattı. 6 yolcunun bulunduğu otobüsün bir anda feri boşaldı ve kaza geliyorum dedi. Süratlı otobüs önce direğe ardından 3 araca çarptı. Duramayan otobüs en sonunda bi banka ATM'sine tosladı. Olayda yaralanma olmazken korku dolu Dehşet anları yaşandı.

Maltepe'de, freni boşalan özel halk otobüsü, önce cadde üzerinde bulunan elektrik direğine, ardından park halindeki 3 araca, daha sonra da yeni kurulumu yapılan ATM makinasına çarparak durabildi. Kazada özel halk otobüsünün şoförü yaralandı.
 
Kaza saat 15.30 sıralarında, Zümrütevler Mahallesi, Nil Caddesi üzerinde meydana geldi. Kadıköy-Zümrütevler seferini yapan 19-Z hatlı özel halk otobüsünün freni caddede seyir halindeyken boşaldı. Halk otobüsü önce elektrik direğini devirip üzerinden geçti. Ardından, caddedeki bir lokantaya yemeğe gelen vatandaşların park halindeki 3 aracına, sonra da kurulumu yeni yapılan ATM makinasına çarparak durabildi.
 
Kaza sonrası özel halk otobüsünün şoförü Mehmet Sabri Erdem yaralandı. Erdem, olay yerine gelen ambulansla Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.
 
OTOBÜSTE 5-6 YOLCU VARDI
 
İddiaya göre, otobüs son durağa yaklaştığı için, içinde 5-6 yolcu vardı. O yolcular da kazadan yara almadan kurtuldu.
Park halindeki araçlarda ise hasar meydana geldi.
ATM makinesini kurduğunu söyleyen bir kişi, kazadan 15 dakika önce ATM içinde bağlantı yaptığını söyledi.
Bir lokanta çalışanı ise "Büyük bir gürültüyle çarpa çarpa geldi, daha sonra park halindeki araçlara, ardından bankamatiğe çarptı" dedi.

A+A-

HABERE YORUM KAT