1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Forum Kapadokya'nın Otomobil Talihlisi Belli Oldu

Forum Kapadokya'nın Otomobil Talihlisi Belli Oldu

Forum Kapadokyanın Otomobil Talihlisi Belli Oldu
A+A-

Forum Kapadokya'nın otomobil ödüllü kampanyasında heyecan sona erdi. Düzenlenen kampanya ile otomobil kazanan talihli, ünlü komedyen Yavuz Seçkin'in sunumuyla belli oldu. 17-31 Aralık tarihleri ara

Forum Kapadokya'nın otomobil ödüllü kampanyasında heyecan sona erdi. Düzenlenen kampanya ile otomobil kazanan talihli, ünlü komedyen Yavuz Seçkin'in sunumuyla belli oldu.
17-31 Aralık tarihleri arasında Forum Kapadokya'daki mağazalardan toplamda 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapan tüm ziyaretçilerin katılmaya hak kazandığı, 2012 Volkswagen Tiguan, 10 LCD Televizyon ve 10 bilgisayar ödüllü kampanyanın talihlilerinin belirlenmesi için Forum Kapadokya etkinlik alanında bir program düzenlendi.
Ünlüleri taklit ederek yaptığı şakalarla tanınan ve 7'den 70'e herkesi kendine hayran bırakan Yavuz Seçkin'in eğlenceli sunumuyla gerçekleştirilen çekiliş ile birlikte otomobil talihlisi Ürgüp'te çiftçilik yapan 3 çocuk babası 47 yaşındaki Şuayip Akgül oldu. 43647 numaralı katılım bileti ile arabayı almaya hak kazanan Akgül'e kazandığı haberi Yavuz Seçkin tarafından telefonla verildi. Kısa sürede Forum Kapadokya'ya gelen talihli burada aracının anahtarını aldı.
Araba çekişinin ardından programda 10 LCD Televizyon ve 10 bilgisayar talihlilerinin belirlenmesi için noter huzurunda çekiliş yapıldı.
(MÖZ-ZB-Y)

12.01.2013 17:30:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT