1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Forum Kapadokya'da 'kapı Süsü Yapım Atölyesi' Etkinliği Nevşehir

Forum Kapadokya'da 'kapı Süsü Yapım Atölyesi' Etkinliği Nevşehir

Forum Kapadokyada kapı Süsü Yapım Atölyesi Etkinliği  Nevşehir
A+A-

Forum Kapadokya Kadınlar Kulübü'nün "Kapı Süsü Yapım Atölyesi" etkinliği hafta sonu gerçekleşecek. Nevşehirli kadınlar, konuklarına sıcak bir hoş geldin mesajı vermek ya da evlerinde farklı bir dekora

Forum Kapadokya Kadınlar Kulübü'nün "Kapı Süsü Yapım Atölyesi" etkinliği hafta sonu gerçekleşecek. Nevşehirli kadınlar, konuklarına sıcak bir hoş geldin mesajı vermek ya da evlerinde farklı bir dekorasyon oluşturmak için yapacakları süslerle yaratıcılıklarını ortaya çıkaracak.
Forum Kapadokya Kadınlar Kulübü, keyifli ve eğitici etkinliklerine 2013 yılında da devam ediyor. Bugüne kadar takı tasarımından mum yapımına kadar pek çok etkinliğe imza atan Kadınlar Kulübü, 19 Ocak Cumartesi günü "Kapı Süsü Yapım Atölyesi"ni üyeleri ile buluşturacak.
Kadınların eğlenirken el becerilerini de geliştirmeyi hedefleyen etkinlik ile kadınlar, kapılar için çeşitli süsler hazırlayacak. Eğitmenler eşliğinde gerçekleşecek atölyede Forum Kapadokya tarafından sağlanan malzemelerle yapılan objeler katılımcılara hediye edilecek.
Forum Kapadokya'da 19 Ocak Cumartesi günü saat 14.00-18.00 arasında düzenlenecek "Kapı Süsü Yapım Atölyesi"ne tüm Forum Kapadokya Kadınlar Kulübü üyeleri ücretsiz olarak katılabilecek.
(MÖZ-ZB-Y)

18.01.2013 09:58:15 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT