1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Forum Kapadokya Çocuklar İçin Doğum Günü Partisi Düzenliyor Nevşehir

Forum Kapadokya Çocuklar İçin Doğum Günü Partisi Düzenliyor Nevşehir

Forum Kapadokya Çocuklar İçin Doğum Günü Partisi Düzenliyor  Nevşehir
A+A-

Forum Kapadokya Çocuk Kulübü miniklerin yeni yaşında doğum günü partisi düzenliyor. Forum Kapadokya, Çocuk Kulübü etkinlikleri ile minik misafirlerine eğlenceli saatler yaşatan doğum günü partileri

Forum Kapadokya Çocuk Kulübü miniklerin yeni yaşında doğum günü partisi düzenliyor.
Forum Kapadokya, Çocuk Kulübü etkinlikleri ile minik misafirlerine eğlenceli saatler yaşatan doğum günü partileri düzenliyor. 23 Şubat 2013'te gerçekleşecek doğum günü partisi tiyatro gösterileri, maskotlarla gezinti ve balon dağıtımı gibi birçok sürprizin olduğu programla devam edecek.
Forum Kapadokya Çocuk Kulübü üyesi çocukların doğum günü partileri rengarenk, cıvıl cıvıl bir atmosferde kutlanıyor. Arkadaşlarıyla ve aileleriyle eğlenmenin tadını çıkartan minikler, çeşitli animasyon gösterileri, yarışmalar ve sürpriz hediyelerle unutulmayacak bir doğum günü kutlaması yapıyorlar.
Çocuk Kulübü maskotlarının özel gösteriler yaptıkları partide minikler, doğum günü pastalarını keserken, sürpriz hediyeler de eğlenceyi ikiye katlıyor. Tüm Nevşehir halkının katılımına açık olan Doğum Günü Partisi etkinliği Forum Kapadokya Çocuk Kulübü'nde her ayın son cumartesi günü yapılmaya devam edecek.
(MÖZ-AÖ-Y)

21.02.2013 13:35:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT