1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Fka 2013 Yılı Proje Teklif Çağrısı Başvuruları 18 Ocak'ta Sona Erecek Malatya

Fka 2013 Yılı Proje Teklif Çağrısı Başvuruları 18 Ocak'ta Sona Erecek Malatya

Fka 2013 Yılı Proje Teklif Çağrısı Başvuruları 18 Ocakta Sona Erecek  Malatya
A+A-

Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) tarafından "İhracat ve Yenilikçilik" ile "Yerelde Ekonomik Gelişme" Mali Destek Programlarına başvuruların, 18 Ocak'ta sona ereceği bildirildi. FKA tarafından konuyla il

Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) tarafından "İhracat ve Yenilikçilik" ile "Yerelde Ekonomik Gelişme" Mali Destek Programlarına başvuruların, 18 Ocak'ta sona ereceği bildirildi.
FKA tarafından konuyla ilgili olarak yapılan yazılı açıklamada, "Fırat Kalkınma Ajansı tarafından, Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerinde bölgesel kalkınmaya katkı sağlayabilecek projeleri desteklemek amacıyla 07.11.2012 tarihinde başlatılan 2013 Yılı 'İhracat ve Yenilikçilik' ile 'Yerelde Ekonomik Gelişme' Mali Destek Programlarına başvurular 18.01.2013 Cuma günü saat 18.00'de sona erecek" denildi.
Yapılan açıklamada, özellikle kış mevsiminden kaynaklanabilecek olumsuzluklar olmak üzere yaşanabilecek aksilikler dikkate alınarak, projelerin son güne bırakılmadan teslim edilmesinin tavsiye edildiği bildirildi. Bu teklif çağrısı döneminde ilk defa kullanıma açılan Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi (KAYS) üzerinden elektronik ortamda hazırlanan projelerin, program rehberlerinde tarif edilen şekilde Bingöl, Elazığ, Malatya, Tunceli'deki ajans hizmet birimlerinden herhangi birisine teslim edilmesi gerektiği hatırlatılarak, son başvuru tarihi olan 18 Ocak 2013 Cuma günü saat 18.00'de elektronik başvuru sistemi otomatik olarak kapanacağından, bu tarih/saatten sonra ajansa ulaşan projelerin değerlendirilmeye alınmasının hiçbir biçimde mümkün olamayacağı vurgulandı.
(NA-SO-Y)

15.01.2013 10:28:36 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT