1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Fırat Kalkınma Ajansı'nın Tanıtım Atağı Ses Getirdi

Fırat Kalkınma Ajansı'nın Tanıtım Atağı Ses Getirdi

Fırat Kalkınma Ajansının Tanıtım Atağı Ses Getirdi
A+A-

Fırat Kalkınma Ajansı'nın (FKA) faaliyet alanında bulunan illerin turizm potansiyellerinin tanıtılması projesi kapsamında Güney Kore'den gelen EBS televizyonu, Darende'de çekimler yaptı. "World The

Fırat Kalkınma Ajansı'nın (FKA) faaliyet alanında bulunan illerin turizm potansiyellerinin tanıtılması projesi kapsamında Güney Kore'den gelen EBS televizyonu, Darende'de çekimler yaptı.
"World Thema Travel" adlı programın Darende çekimleri, Ho Jun Lee, Gnap Soo Jung, Kyong Ho Cho ve Sang Bedm Lee'den oluşan ekip tarafından gerçekleştirildi. Özellikle Günpınar Şelalesi'nin kış mevsiminde bile bir doğa harikası olduğunu kaydeden ekip, Darende ilçesinin bu güzelliklerini Güney Korelilere izlettirmekten büyük keyif alacaklarını söyleyerek, "Buraya gelecek insanların konaklayacakları konforlu bir otelin olması büyük bir şans" dedi.
Fırat Kalkınma Ajansı'nca geçtiğimiz yıl faaliyet alınanda bulunan illerin turizm potansiyellerinin tanıtılması amacıyla Japonya ve Güney Kore'den yazarlar ve turizm acente temsilcileri davet edilmişti. Gelen heyetler bölgede bulunan turistik yerlerle ilgili görüntü ve bilgileri hedef kitlelerine duyurmuştu.
(İHU-Y)

19.02.2013 16:43:08 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT