1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Firari Mahkum, Saklanmak İçin Evinde Yaptığı Özel Bölmede Yakalandı

Firari Mahkum, Saklanmak İçin Evinde Yaptığı Özel Bölmede Yakalandı

Firari Mahkum, Saklanmak İçin Evinde Yaptığı Özel Bölmede Yakalandı
A+A-

Hatay'ın İskenderun ilçesinde cezaevinden tedavi için getirildiği hastaneden firar eden mahkum, polisin sıkı takibi sonucu evinde gizlenmek için yaptırdığı özel bölmede yakalandı. Alınan bilgiye göre

Hatay'ın İskenderun ilçesinde cezaevinden tedavi için getirildiği hastaneden firar eden mahkum, polisin sıkı takibi sonucu evinde gizlenmek için yaptırdığı özel bölmede yakalandı.
Alınan bilgiye göre, İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından çok sayıda hırsızlık suçundan aranan K.A isimli şahıs, 22 kasım 2012 tarihinde evine düzenlenen operasyonda yakalandı. Tutuklanarak cezaevine gönderilen şahıs, 5 Aralık 2012 tarihinde tedavi için getirildiği İskenderun Devlet Hastanesi'nden firar etti. Firari şahsın yakalanması için İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince çalışma başlatıldı.Alınan istihbarat bilgileri sonucu şahsın, ikametinde olduğunun tespiti üzerine yapılan aramada, evin havalandırma boşluğuna sonradan yapılan gizli bir bölüm olduğu ortaya çıktı. Şahsın saklanmak için yaptırdığı özel bölmenin üst kısmının demir saç levha ile kapatıldığı, diğer bölümlerinin ise sonradan tuğla ile örülüp sıvandığını tespit edildi.
Ekipler K.A yı gizlenmek için yaptığı bu özel bölmede yakaladı.
(AHS-AKL-Y)

09.02.2013 11:27:33 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT