1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Filenin Küçük Sultanları Şampiyon

Filenin Küçük Sultanları Şampiyon

Filenin Küçük Sultanları Şampiyon
A+A-

Mersin mahalli liginde mücadele eden Tarsus Belediye Spor Yıldız Kızlar Voleybol Takımı, namağlup Mersin birincisi olarak Mersin'i Türkiye Şampiyonası'nda temsil hakkı kazandı. Mersin'de yapılan so

Mersin mahalli liginde mücadele eden Tarsus Belediye Spor Yıldız Kızlar Voleybol Takımı, namağlup Mersin birincisi olarak Mersin'i Türkiye Şampiyonası'nda temsil hakkı kazandı.
Mersin'de yapılan son maçta Toros Koleji Spor Kulübünü 3-1 mağlup eden Tarsus Belediye Spor Yıldız Kızlar Voleybol takımı Mersin Bölge Şampiyonu oldu.
Alınan sonuçtan çok büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Tarsus Belediye Spor As Başkanı Hikmet Avşar, "Geleceğimizin teminatı bu pırıl pırıl geçlerdir" dedi.
Avşar "Şampiyon genç kızlarımız gelecek yıllarda A takımımızın da oyuncuları olacaklar. Biz basketbolda, futbolda ve voleybolda, diğer tüm branşlarda alt yapıya çok büyük önem veriyoruz. Önümüzdeki yıllarda takımlarımızı inşallah hep Tarsuslu oyuncular oluşturacak. Alınan bu güzel başarıdan dolayı başta antrenörümüz Hasan Baykara olmak üzere Tarsus Belediye Spor Yıldız Kızlar Voleybol takımının bütün oyuncularını tebrik ediyorum" şeklinde konuştu.
Tarsus Belediye Spor Yıldız Kızlar Voleybol takımı şampiyonluğu Selçukhan Restaurant'ta yemek ve baklava ziyafetiyle kutladılar.
Mersin Üniversitesi Spor Kulübü, Eliyeşil Spor Kulübü, Mersin Pamuk Spor Kulübü, Tarsus Akdeniz Gençlik Spor Kulübü ve Toros Koleji Spor Kulübüyle mücadele eden Tarsus Belediye Spor Yıldız Kızlar Voleybol Takımı hiç maç kaybetmedi.
(ERY-AKL-Y)

01.02.2013 09:33:54 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT