1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Feyzioğlu'ndan Minik Muharrem'in Ailesine Ziyaret

Feyzioğlu'ndan Minik Muharrem'in Ailesine Ziyaret

Feyzioğlu'ndan Minik Muharrem'in Ailesine Ziyaret
A+A-

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Fevzioğlu, kışın Gürpınar ilçesinde yolların kapalı olmasından dolayı hayatını kaybeden ve cenazesi çuvalla taşınan 3 yaşındaki Muharrem Taş'ın ailesini ziyaret etti.


Hakkari’deki ziyaretinin ardından karayoluyla Van’a gelen Metin Fevzioğlu, beraberindekilerle Şabaniye Caddesi üzerinde ikamet eden Muharrem Taş’ın babası Abdurrahman Taş’ı ziyaret etti. Evde aile fertleriyle bir süre sohbet eden Fevzioğlu, çıkışta gazetecilere açıklamalarda bulundu. Taş ailesini sürekli ziyaret ettiklerini ve bu vesileyle Van’ı da daha çok geldiklerini belirten Fevzioğlu, “Abdurrahman’ın çocukları benim yeğenlerim. Remziye de çok güzel okuyor, dershaneye gidiyor. Kitapları da geldi, ben de ona Sokrates kitabını getirdim. Ağır, ama okuyarak öğrenecek. Şimdi Ankara’ya gideceğiz. Türkiye’yi geziyoruz, Türkiye’nin her yerinde bir hikaye ve bir güzellik var” dedi.


Fevzioğlu, yaptığı açıklamanın ardından Ankara’ya gitmek üzere havaalanına geçti. Remziye Taş ise, J. Toman ve M. Tomanova isimli yazarların Sokrates (Tanrıdan İnsana Karanlıktan Aydınlığa) kitabını hediye aldığından dolayı mutlu olduğunu belirterek, “Kendisine çok teşekkür ediyorum. Gayet mutluyum. Büyüyünce doktor olmak istiyorum, çünkü başkalarının hayatını kurtarmak istiyorum” diye konuştu.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT