1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Fevzi Çakmak Mahallesi'ne Sentetik Çim Saha

Fevzi Çakmak Mahallesi'ne Sentetik Çim Saha

Fevzi Çakmak Mahallesine Sentetik Çim Saha
A+A-

Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal, suni çimle kaplanan Fevzi Çakmak Futbol Sahası ve yan tarafında oluşturulan Acılar Kulübü ile Karanfil Ev inşaatlarını gezerek bilgi aldı. Yalova'da sporun geli

Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal, suni çimle kaplanan Fevzi Çakmak Futbol Sahası ve yan tarafında oluşturulan Acılar Kulübü ile Karanfil Ev inşaatlarını gezerek bilgi aldı.
Yalova'da sporun gelişmesi için bütün imkanlarını seferber ettiklerini dile getiren Belediye Başkanı Yakup Koçal, bu kapsamda tabanı suni çim kaplanan Fevzi Çakmak Futbol Sahası'nı gezdi. Burada yetkililerden bilgi alan Koçal, "Bu sahamız ve yan tarafında yapılan Avcılar Kulübü ile Karanfil Ev sayesinde Fevzi Çakmak Mahallesi şenlenecek. Darısı Adnan Menderes Mahallesi'ne. Oraya da sentetik çimli bir saha yapacağız. Böylece il merkezinde sentetik çimli sahası olmayan hiçbir mahallemiz kalmayacak" dedi.
Zemini 553 bin TL'ye mal olan sahayı gezerken Doğanspor Kulübü yöneticileri Koçal'dan sahaya bir tribün yapılmasını istedi.
(EB-MŞ)

14.01.2013 18:10:07 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT