1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Fethiye Sanayi Ve Ticaret Odası Başkanlığı'na Mustafa Büyükteke De Aday

Fethiye Sanayi Ve Ticaret Odası Başkanlığı'na Mustafa Büyükteke De Aday

Fethiye Sanayi Ve Ticaret Odası Başkanlığına Mustafa Büyükteke De Aday
A+A-

Fethiye ticaret ve sanayi odası başkanlık seçimleri için mevcut başkan Akif Arıcan daha önce aday olacağını açıklarken, meclis başkanı Mustafa Büyükteke de Fethiye ticaret ve sanayi odası başkanlığına

Fethiye ticaret ve sanayi odası başkanlık seçimleri için mevcut başkan Akif Arıcan daha önce aday olacağını açıklarken, meclis başkanı Mustafa Büyükteke de Fethiye ticaret ve sanayi odası başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Fethiye ticaret ve sanayi odasındaki meclis olağan son toplantısında görev yapan meclis üyelerine plaketler sunuldu. Toplantıda Fethiye ticaret ve sanayi odası başkanı Akif Arıcan ile birlikte başkanlığa aday olduğunu açıklayan Meclis Başkanı Mustafa Büyükteke birlikte pasta kestiler. Akif Arıcan oda çalışmaları hakkında genel değerlendirmede bulunurken Mustafa Büyükteke'de başkanlık için adayım diye konuştu.
Büyükteke konuşmasında; bu ulvi görevi dört yıl boyunca en iyi şekilde yapmaya çalıştıklarını söyleyerek "her zaman paylaşımcı adaletli ve eşit davranmak için titizlikle büyük önem gösterdim. Bildiğiniz gibi kürsüde herkes görüşlerini bildirsin diye ısrarcı oldum meclis toplatıları öncesinde ve sonrasında önerilerinizi dinledim. Sizleri her konuda bilgilendirmek asli görevimdi" dedi. Büyükteke yüce meclisimizde bazen hararetli konuşmalar, tartışmalar espirili atışmalar oldu. Bunlar meclisimizin tadı oldu. Hiç kavga olmadı. Bizlere yakışanda buydu diyerek meclisimizde önemli kararlar aldık büyük faaliyetlerin altına imza attık. İşlerinizi, ailelerinizi ihmal ederek toplantılara katıldınız emekleriniz için teşekkür ediyorum dedi. "Bir saygısızlık yada kırıcı bir hareketi olmuşsa özür dileyip haklarınızı helal edin diyen Mustafa Büyükteke benim haklarım varsa sizlere helal olsun. Bu odada dostluğu, samimiyeti, arkadaşlığı, sevgiyi yoldaşlığı paylaştık bu fani dünyada bundan daha kıymetli ne olabilir ki bu gün varız yarın belki yarın yokuz kişiler gelip geçici ama kurumlar kalıcıdır. Çalışmalarımızla bu yüce mecliste hoş bir seda ve ileriki nesillere bir şeyler bırakabildiysek ne mutlu hepimize dedi. Karateke " Gerçekleşmesi aşamalarında fikirleriyle çalışmalarıyla büyük gayret, özveri gösteren ve bazı zamanlarda sözlerimizle kırmış olabildiğimiz bizlerin gerçekten kahrını çeken başta genel sekreterimiz Füsun Şahin ve çalışma ekibini canı gönülden sizlerin adına tabiî ki müsaade ederseniz teşekkür ediyor. Haklarını helal etmesini diliyorum. Başarılarının devamını yürekten istiyorum diyerek; bildiğiniz gibi önümüzde bir ay sonra oda seçimimiz olacak. Dört yıl boyunca ben her düşüncemi, fikrimi her zaman ilkönce siz değerli meclis üyelerimle paylaştım. Sizlere şimdi söyleyeceğim konuyu da ilk defa sizin huzurunuzda yine sizlerle paylaşıp sizlerin duymasını istedim. Mustafa Büyükteke olarak önümüzdeki dönem FTSO Yönetim kurulu başkanlığına adayım. Benimle çalışmak isteyen siz değerli meclis üyesi arkadaşlarıma kapım açık olup sizlerle seve seve yola çıkmak ve sizlerle yürümek isterim. Seçimlerin odamıza hayırlar getirmesini diliyorum. Eğer büyük Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Ailesi ben ve kuracağım ekibimi önümüzdeki dört yıllık yönetim için uygun görürlerse hedeflerimize, projelerimize ulaşmamızda şeffaf bir şekilde yönetim modeli ile hizmet vereceğiz. Ben yaptım oldu mantığı ile değil biz yaptık oldu mantığı ile hareket edeceğiz. Seçimlerde kazanmakta var kaybetmekte. Fakat bu gün olduğu gibi kardeşçe hedeflerimizin ortak olduğu bu oda bünyesinde kararlarımızı almalı ve bir masada oturduğumuzda yemeğimizi paylaşmalıyız. Kırıcı değil saygılı olmak bizim ilkemiz olmalı" diye konuştu.

20.01.2013 10:59:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT