1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Ferit Melen Havaalanı'nda sorun var!

Ferit Melen Havaalanı'nda sorun var!

Ferit Melen Havaalanında sorun var!
A+A-

Köşeme Ferit Melen Havaalanı\'nda iletişim ve bilgilendirme ile ilgili yaşadıkları sorunları ileten vatandaşlarımız bu sorunların çözülmesini istiyorlar.

Yolcu yoğunluğu ve uçuş kapasitesi her geçen gün hızla artış gösteren Ferit Melen Havaalanı'nda müşteri hizmetlerinde bazı aksamaların meydana geldiğini ifade eden vatandaşlarımız şöyle diyor:  " Havaalanı ilimizin gelişmesine,  ekonomik büyümesine büyük katkı sağlıyor. Gece uçuşlarının başlaması Van için çok büyük bir gelişmedir. Bunlara karşın havaalanı işletmesinde bazı sorunlar yaşıyoruz.  Meydanı telefonla arayarak uçuş hakkında bilgi almak mümkün değil. Halkla ilişkilerde sorun var. Özellikle rötar durumlarında hizmet vermesi gereken telefonlara nedense cevap vermiyor.  Örneğin uçaklar rötar yaptığı zaman meydan santralini arıyoruz, ancak dakikalarca telefon çaldığı halde görevliler telefonlara bakılmıyor.  Telefon açıldığında ise karşıdaki görevli yeterli bilgi veremiyor.  Bunun yanı sıra uçuş veya bilet ilgili merkezdeki özel acentelerin çözemeyeceği sorun yaşadığımızda maalesef muhatap bulamıyoruz.  Yetkililerden telefonlara bakan görevlilerini bilgi birikim sahibi personelden seçerek vatandaşlara yardımcı olmasını istiyoruz." 
 
Sayın yetkililer, vatandaştan gelen şikayeti aktardık.  Değerli bilgi zamanında alınan doğru bilgidir. Sizden vatandaşa yardımcı olmanızı, yaşanan basit sorunların çözülmenizi bekliyoruz.
 
Yöneten: İlhan SİYAHTAŞ 
İletişim: 05064790559/
E-Mail: ilhan.siyahtas@windowslive.com/
A+A-

HABERE YORUM KAT