1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Feridun Düzağaç ile HDP Arasında Anormal Polemik!

Feridun Düzağaç ile HDP Arasında Anormal Polemik!

Feridun Düzağaç ile HDP Arasında Anormal Polemik!
A+A-

Ünlü Şarkıcı Feridun Düzağaç HDP'ye tepki göstererek şarkısını seçim propagandalarında kullanılmasına karşı çıktı. Ben kısaca F.D. şarkısını kendi formatında düzenleyen HDP'ye dert çıkarak izin dahi alınmadığını söyledi. Ünlü şarkıcıyla HDP arasında seçim

Ünlü Şarkıcı Feridun Düzağaç HDP'ye tepki göstererek şarkısını seçim propagandalarında kullanılmasına karşı çıktı. Ben kısaca F.D. şarkısını kendi formatında düzenleyen HDP'ye dert çıkarak izin dahi alınmadığını söyledi. Ünlü şarkıcıyla HDP arasında seçim şarkısı polemiği sürüyor.

Feridun Düzağaç'ın ünlü şarkısı F.D Halkların Demokratik Partisi HDP propogandası için kullanılmak üzere düzenlenmişti. Ancak şarkının sahibi Feridun Düzağaç tepki gösterdi, şarkısını HDP'ye vermek istemedi. Feridun Düzağaç'ın 'Ben kısaca F.D. şarkısı, 7 Haziran seçimleri öncesi HDP için düzenlendi. Ünlü sanatçı bu durumdan haberi olmadığını, hoşuna gitmiş olsa bile eserlerinin dinleyicileri ile arasında kalması gerektiğini söyleyerek şarkının yeni hali için kendisinden izin alınmadığını duyurdu. Bu açıklamaya gelen tepkiler üzerine Düzağaç ise polemiğe girmeyerek Twitter sayfasını kapatma kararı aldı. 

 

A+A-

HABERE YORUM KAT