1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Ferhat Göçer'den Birdal Gök'e Vefa !

Ferhat Göçer'den Birdal Gök'e Vefa !

Ferhat Göçer'den Birdal Gök'e Vefa !
A+A-

Müzisyen,besteci,Türkiye'nin düet rekorları kıran adamı Ferhat Göçer Kalbe Kiralık Aşklar albümünü kanserli arkadaşı Birdal Gök'e adadığını bildirdi. Birdal Gök facebook sayfasındaki son beğenisi ise bu albüm.

Ferhat Göçer'in "Kalbe Kiralık Aşklar" albümüne adını da veren şarkısının klibi tamamlandı. Şarkının söz ve müziği, yakın zamanda kanser hastalığına yenik düşen Birdal Gök'e, düzenlemesi ise Haluk Kurosman'a ait. Ferhat Göçer'in yönetmenliğini yaptığı duygusal şarkının klibi müzik kanallarında ve dijital platformlarda yerini aldı.

 

 

 

Göçer, bu klibi Birdal Gök'e adadı

 

 

Birdal Gök'ün Facebook sayfasındaki son paylaşımı da Göçer'in "Kalbe Kiralık Aşklar" albümüydü. Gök, duygu ve düşüncelerini belirten bir yazı paylaşmış ve şarkı ile ilgili şöyle yazmıştı; "Bunca sene sonra bir hayalimin gerçekleşmesi… İnsan ne hissedeceğini bilemiyor; en azından benim için öyle oldu. Üstelik şarkım albümün isim şarkısı da olunca…" Birdal Gök, Göçer'in amatör müzisyenlerin müzik sektörüyle buluşması amacıyla kurduğu "besteniyolla.com" platformundan ünlü sanatçıya ulaşmıştı.

 

birdalgokwanhaber.jpg

 

Ferhat Göçer, anlamlı klibi için şu ifadeleri kullandı; "Şarkılarının dilden dile dolaşması, hep birlikte söylenmesi Birdal'ın en büyük hayaliydi. Birdal'la, bu amansız hastalığıyla mücadele ederken tanıştım ve ona bu hayalini gerçekleştireceğime dair söz verdim. Bu ve daha birçok eşsiz şarkısını hem ben hem de diğer sanatçı dostlarımla paylaşarak, Birdal'ı şarkılarıyla yaşatacağım."

A+A-

HABERE YORUM KAT