1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Fenerbahçe'nin 2014 - 2015 Sezonun Yeni Formaları

Fenerbahçe'nin 2014 - 2015 Sezonun Yeni Formaları

Fenerbahçe'nin 2014 - 2015 Sezonun Yeni Formaları
A+A-

Fenerbahçe Futbol Takımı, 2014 - 2015 Sezonunda giyeceği yeni formalarını görücüye çıkardı. Reklamsız olarak tasarlanan formalara ilgi oldukça büyük.

Adidas ve Fenerium işbirliği ile tasarlanan formaların bugün (19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü'nde) taraftarların beğenisine sunulacağı bildirildi. Formalar, adidas Türkiye'nin Fenerbahçe için özel olarak hazırladığı Caner Erkin, Diego Ribas ve Gökhan Gönül'ün yer aldığı bir kampanya ile tanıtıldı.

 "EFSANE SENSİN"
Fenerbahçe bu sezon da alışılagelmiş çubuklu formasıyla sahada olacak. Çubuklu forma, "efsane sensin" sloganıyla sarı-lacivertli taraftarlarla buluşacak. Beyaz renkteki deplasman forma tasarımının üzerinde ince lacivert çizgiler öne çıkıyor. Sarı-lacivertlilerin hem iç saha hem de dış saha alternatifi olarak kullanacağı üçüncü forma ise mavi renkte tasarlandı.

1-054.jpg
Yeni sezonda kullanılacak Fenerbahçe formaları, 129 liralık satış fiyatıyla bugün saat 12.00 itibarıyla tüm Fenerium mağazaları, adidas yetkili satış noktaları ve internet sitelerinden taraftarın beğenisine sunulacak. Ayrıca iç saha formaları, (Çubuklu forma) yurt dışındaki adidas mağazalarında da satışa çıkacak.

A+A-

HABERE YORUM KAT