1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Fenerbahçe'de Antalya Kampı Başladı

Fenerbahçe'de Antalya Kampı Başladı

Fenerbahçede Antalya Kampı Başladı
A+A-

İkinci yarı hazırlıkları kapsamında Antalya'da kampa giren Fenerbahçe, buradaki ilk antrenmanını, kamp yaptığı Sentido Zeynep Golf Hotels'in sahasında gerçekleştirdi. Teknik direktör Aykut Kocaman

İkinci yarı hazırlıkları kapsamında Antalya'da kampa giren Fenerbahçe, buradaki ilk antrenmanını, kamp yaptığı Sentido Zeynep Golf Hotels'in sahasında gerçekleştirdi.
Teknik direktör Aykut Kocaman yönetimindeki antrenman saat 10.00'da başladı ve 1 saat 50 dakika sürdü. Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, dar alanda yapılan pas organizasyonlarıyla devam etti. Ardından takım 3 gruba ayrıldı. Bir grup çeşitli parkurlardan oluşan dayanıklılık koşusu yaparken, diğer 2 grup dar alanda çift kale maç yaptı. Bu çalışma düzeni, dönüşümlü olarak antrenman sonuna kadar devam etti.
Ligde oynanan son KDÇ Karabükspor maçında sol ayak bileği burkulan Sezer Öztürk antrenmanda yer almadı. Sezer, tedavi ve çalışmalarını otelde sürdürdü.
Sarı-lacivertli takım günün ikinci antrenmanını da konakladığı otelin sahasında yapacak. Saat 18.00'de başlayacak bu antrenman, basın mensuplarına kapalı olarak gerçekleştirilecek.
(RFK-RFK-S)

03.01.2013 13:23:03 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT