1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Fenerbahçe, İkinci Yarı Hazırlıklarını Sürdürüyor

Fenerbahçe, İkinci Yarı Hazırlıklarını Sürdürüyor

Fenerbahçe, İkinci Yarı Hazırlıklarını Sürdürüyor
A+A-

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdürüyor. Sarı-lacivertli takım, günün tek çalışmasını Aykut Kocaman, yönetiminde akşam saatlerinde yaptı. Sentido Zeynep Go

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdürüyor.
Sarı-lacivertli takım, günün tek çalışmasını Aykut Kocaman, yönetiminde akşam saatlerinde yaptı. Sentido Zeynep Golf Hotels'in sahasında gerçekleştirilen antrenmana 2007 yılında geçirdiği trafik kazası sonrasında boynundan aşağısı felçli olan Hüseyin Karaca da izledi. Fenerbahçeli futbolcular antrenman öncesinde saha kenarında ambulansın içinden kendilerini izleyen Hüseyin Karaca'nın yanına gittiler. Ambulansın içindeki Karacan ile bir süre sohbet eden futbolcular, daha sonra birlikte fotoğraf çektirdiler.
Hüseyin Karacan, çocukluğundan beri Fenerbahçe taraftarı olduğunu ve futbolcuları yakından görme hayalini gerçekleştirdiği için çok mutlu olduğunu söyledi.
Sarı-lacivertli takım antrenmanda düz koşu ve ısınma hareketlerinin ardından iki grup halinde çalıştı. Antrenmanda Krasiç tedbir amaçlı olarak takımdan ayrı düz koşu yaptı.
(MSB-MFS-MFS-S)

10.01.2013 19:14:57 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT