1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Fenerbahçe Hazırlıklarını Sürdürdü İstanbul

Fenerbahçe Hazırlıklarını Sürdürdü İstanbul

Fenerbahçe Hazırlıklarını Sürdürdü  İstanbul
A+A-

Fenerbahçe, 10 Şubat Pazar günü deplasmanda Mersin İdman Yurdu ile oynayacağı lig maçının hazırlıklarını, Can Bartu Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik direktör Aykut Kocaman yönetim

Fenerbahçe, 10 Şubat Pazar günü deplasmanda Mersin İdman Yurdu ile oynayacağı lig maçının hazırlıklarını, Can Bartu Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.
Teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.00'de başlayan ve 1 saat 20 dakika süren antrenman basına kapalı gerçekleştirildi. Koşu, ısınma ve koordinasyon çalışmalarıyla başlayan antrenman, dar alanda yapılan pas organizasyonlarıyla devam etti. Yine dar alanda yapılan taktik ağırlıklı çift kale maçın ardından antrenman, bireysel çalışmalarla tamamlandı. Kaleciler Volkan Demirel, Mert Günok, Serkan Kırıntılı ve A2 takımdan dönen Erten Ersu ise takımdan ayrı çalıştıktan sonra, çift kale maçta dönüşümlü olarak görev aldı.
Antrenmana; Afrika Uluslar Kupası'nda bulunan Joseph Yobo ve U19 Milli Takım ile İspanya'da bulunan Recep Niyaz katılmadı. İzinli olarak antrenmana katılmayan Sezer Öztürk ise, çalışmalarını kendisine verilen özel program dahilinde sürdürdürken, Erten Ersu ile A2 takımdan dönen Beykan Şimşek, çalışmalarda yer aldı.
Mersin İdman Yurdu maçının hazırlıkları, 9 Şubat Cumartesi günü yapılacak antrenmanla tamamlanacak. Saat 10.30'da başlayacak çalışma basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek. Antrenman sonrasında özel uçakla Adana'ya gidecek olan Fenerbahçe, ardından ise karayolu ile Mersin'e geçecek.
(RFK-RFK-S)

08.02.2013 22:11:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT