1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Fenerbahçe Futbol Takımı Otobüsüne Taşlı Saldırı

Fenerbahçe Futbol Takımı Otobüsüne Taşlı Saldırı

Fenerbahçe Futbol Takımı Otobüsüne Taşlı Saldırı
A+A-

Ziraat Türkiye Kupası 5.Tur maçında Göztepe ile karşılaşacak olan Fenerbahçe, bu maç öncesi karşılaşmanın oynanacağı Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'na giriş yaparken konuk takım taraftarı tarafından

Ziraat Türkiye Kupası 5.Tur maçında Göztepe ile karşılaşacak olan Fenerbahçe, bu maç öncesi karşılaşmanın oynanacağı Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'na giriş yaparken konuk takım taraftarı tarafından taşlı saldırıya uğradı.
Sarı-lacivertli takımın teknik direktörü Aykut Kocaman, bu karşılaşma öncesinde yayıncı kuruluşa, takım otobüsüne yönelik gerçekleştirilen saldırıya ilişkin şu açıklamalarda bulundu:
"Öncelikle şunu belirtelim. Gün nahoş başladı. Ülkenin en köklü iki takımı bugün karşılaşacak. Uzun yıllar sonra bu iki takım karşılaşacak. Şuna da değinmek isterim; Normal şartlarda sağlıklı insanların olduğu ülkelerde şölen gibi geçer bu tür maçlar. Ancak nedense biz bir türlü bunları başaramıyoruz. Her şeyi şiddet ile ölçüyoruz. Stadımıza gelirken ağır bir şiddet altında geldik. Önce bunu söylemek gerek. Hoş değil ve bize yapılması hoş olmadığı kadar köklü bir takım olan Göztepe'nin taraftarlarının yapması da hoş değil. Bu işin ise ikinci tarafı futbol. Dün Galatasaray, bugün de Beşiktaş Türkiye Kupası'nın dışında kaldı."
(MFS-MFS-S)

12.12.2012 20:26:40 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT