1. HABERLER

  2. SPOR HABERLERİ

  3. Federasyondan Volkan Demirel'e yapılan sözlü saldırısına kınama...

Federasyondan Volkan Demirel'e yapılan sözlü saldırısına kınama...

Federasyondan Volkan Demirel'e yapılan sözlü saldırısına kınama...
A+A-

TFF A Milli Takım'ın 2016 Avrupa Şampiyonası grup maçında Kazakistan ile yaptığı maç öncesinde kaleci Volkan Demirel'e yapılan küfür vehakaretler için karşılaşma sonunda gazetecilere yönelik darp eylemlerini kınadı.

TFF Türkiye Futbo Federasyonundan Volkan Demirel hakkında flaş açıklama yapıldı. Volkan Demirelin milli maçta küfür ve maçı terketme hakkında süpriz açıklama yapıldı.


Tff dün oynanan Türkiye Kazakistan maçında çıkan taraftarların Volan Demirel e küfür etmesi ve sahayı terketme olayına ilişkin beklenen açıklamayı yaptı.


TFF DEN YAPILAN AÇIKLAMA

Türkiye Kazakistan maçında takım kalecimiz Volkan Demirel e yapılan sözlü saldırılar müsabaka sonrasında maçta görevli medya şahıslarına söylenen eylemleri kınıyoruz. TFF yaralanan tüm medya çalışanlarına geçmiş olsun. TFF her iki eylemde istanbul cumhuriyet başsavcılığına gerekli başvuruları yapmıştır.


Federasyonumuz tüm yaşanan olumsuzlukların sorumlularını bulabilmek amacıyla kişi ve kurumlarla görüşmelere başlamıştır. Elde edilecek sonuçlar ve yaptırımları, kısa süre içerisinde, en şeffaf biçimde kamuoyu ile paylaşacağımızı saygıyla duyururuz."

 

voklan.jpeg

A+A-

HABERE YORUM KAT