1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Fatsa'da Kuyumcu Soygunu

Fatsa'da Kuyumcu Soygunu

Fatsada Kuyumcu Soygunu
A+A-

Ordu'nun Fatsa ilçesinde kuyumcuya müşteri gibi giren kadın hırsızlar, 5 bin TL civarında 32 adet altın yüzüğü çalarak kayıplara karıştı. Olay, saat 13.50 sıralarında ilçenin Mustafa Kemal Paşa Mah

Ordu'nun Fatsa ilçesinde kuyumcuya müşteri gibi giren kadın hırsızlar, 5 bin TL civarında 32 adet altın yüzüğü çalarak kayıplara karıştı.
Olay, saat 13.50 sıralarında ilçenin Mustafa Kemal Paşa Mahallesi İnönü Caddesi üzerinde bulunan Billur Kuyumcu'da meydana geldi. Güvenlik kamerası kayıtlarına göre, müşteri kılığındaki 2 kadın iş yerinde oturan Lütfi Akdeniz'e saatlerin tamiri hakkında soru sorarken, 1 kadın ise tezgahta bulunan bir tablet altın yüzüğü alarak olay yerinden uzaklaştı. Olay güvenlik kameralarına an ve an kayıt alınırken, Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri de geniş çaplı bir araştırma başlattılar.
Olay anında dükkanda bulunan iş yeri sahibi Ömer Lütfi Akdeniz, "3 kişi geldiler ve değişik sorular sorarak bana saatlerle ilgili bilgiler verdirdiler. Şüphelendim fakat çokta belli etmedim. Oğlum Mehmet Akdeniz ise yemekten geldiğinde yüzüklerin bir tabletinin eksik olduğunu söyledi. Güvenlik kamerasını incelediğimizde yüzüklerin çalındığını gördük ve hemen 155 polis ekiplerine haber verdik. Aynı durum 10 yıl önce yine başıma gelmişti. Çok talihsiz bir olay yaşadık yine" dedi.
Olayla ilgili geniş bir araştırma başlatıldı.
(MY-SLH-YHY-Y)

18.02.2013 18:23:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT