1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Fatihspor'dan Nevzat Doğan'a Forma

Fatihspor'dan Nevzat Doğan'a Forma

Fatihspordan Nevzat Doğana Forma
A+A-

Amatör spora verdiği önem ve desteklerle spor camiasının yakından tanıdığı ve sevdiği İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, spor kulüplerini makamında ağırlamaya devam ediyor. Doğan son olarak İzmi

Amatör spora verdiği önem ve desteklerle spor camiasının yakından tanıdığı ve sevdiği İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, spor kulüplerini makamında ağırlamaya devam ediyor. Doğan son olarak İzmit Fatihspor Kulübü'nü makamında ağırladı.
Başkan Doğan'ı makamında ziyaret eden İzmit Fatihspor Kulüp Başkanı İbrahim Enir ve Yönetim Kurulu Üyeleri Recep Türk, Aziz Şener, Ahmet Acıkök ve Antrenör İshak Zengin takımları hakkındaki son durumu Başkan Doğan'a anlattılar.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Doğan, "Amatör spor kulüpleri bizim için çok önemli. Çünkü amatör spor gençlerimiz için önemli, aileleri için önemli. Gençlerimiz spor sayesinde daha sağlıklı ve daha güçlü oluyorlar. Bu nedenle amatör spora hep destek olduk, olmaya da devam edeceğiz. Amatör spora en zor zamanlarımızda bile malzeme, tesis ardımı yaptık. Çünkü biz amatör spora olan yatırımı geleceğe yatırım olarak görüyoruz" dedi.
İzmit Fatihspor Kulübü yöneticileri başkan Doğan'ın isminin yazılı olduğu 41 numaralı kulüp formasını kendisine hediye ettiler.
(UU)

11.01.2013 12:48:28 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT