1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Fatih Terim, Camianın Birleşmesini İstiyor

Fatih Terim, Camianın Birleşmesini İstiyor

Fatih Terim, Camianın Birleşmesini İstiyor
A+A-

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sarı-kırmızılı kulüpte çok önemli bir duyguyu yaşadığını ifade ederek, "Hakikaten çok mutluluk verici, gurur verici ve onur verici bir olay. 40 yıldır Galatas

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sarı-kırmızılı kulüpte çok önemli bir duyguyu yaşadığını ifade ederek, "Hakikaten çok mutluluk verici, gurur verici ve onur verici bir olay. 40 yıldır Galatasaray'da yaşayan bir insan olarak, birçok kademesinde hizmet ettiğim Galatasaray'a sporcu olarak, teknik adam olarak ve şimdide divan üyesi olarak katkıda bulunacağım" dedi.

"DARGINLIKLARIN SON BULMASI VE CAMİANIN BİRLEŞMESİ EN BÜYÜK TEMENNİM"
Divan kurulu çıkışında basın mensuplarının sorularını cevaplayan Terim, "İnşallah Galatasaray'ı daha iyi yerlere getirmek için çalışmalarımız devam eder. Önemli bir gün benim için. Herkese buradan teşekkür ediyorum. Sonuç olarak; dargınlıkların, kırgınlıkların, küskünlüklerin son bulmasını ve Galatasaray camiasının birleşmesi en büyük temennimdir. Gönül birliğine, el birliğine ve ülkü birliğine ihtiyaç olunan günlerdir. Son olarak sayın başkanımız Ünal Aysal'a, divan başkanımız İrfan Aktar'a ve divan üyelerimize benimle bu mutlu günü paylaştıkları için teşekkür ediyorum. Dün de yaptığım açıklama da dediğim gibi aslolan Galatasaray'dır" şeklinde konuştu.
(DG-RFK-S)

19.01.2013 13:39:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT