1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. FATİH ÇİFTÇİ’DEN TES-İŞ SENDİKASINA ZİYARET

FATİH ÇİFTÇİ’DEN TES-İŞ SENDİKASINA ZİYARET

FATİH ÇİFTÇİ’DEN TES-İŞ SENDİKASINA ZİYARET
A+A-

Ak Parti Van Milletvekili Fatih Çiftçi ve Beraberindeki partililer ile birlikte TES-İŞ Van Şube Başkanı Naif Balandı’yı makamında ziyaret etti.

 

Fatih Çiftçi beraberinde Erciş Belediye Başkanı Zülfikar Arapoğlu, İl Başkan Yardımcıları Ümit Esengül, Selami Taşdemir, Şevket Yaşin, Erciş İlçe Başkanı Mürsel Göral ve Partililer ile birlikte ziyaret ettiği TES-İŞ sendikası Van Şubesinde Başkan Naif Balandı ve yönetim kurulu üyeleri Milletvekili ve heyetini karşıladı.

Van’ın sorunlarına ve gündemine ilişkin karşılıklı sohbetin kurulduğu ziyarette sendika başkanı Balandı, icraatlarından ötürü Hükümete, Milletvekillerine ve teşkilata teşekkür ederek, ziyaretlerinden ötürü memnuniyetini dile getirdi. Balandı, Van’ın önündeki fırsatların çok iyi değerlendirilmesi gerektiğini belirterek bu konuda kendilerinin memleket yararına olabilecek her projeyi ve adımı destekleyeceklerini dile getirdi. Milletvekili Çifti ise kendisinin, diğer Milletvekili arkadaşlarının ve teşkilatının birlikte bir takım olduklarını ve takım ruhuyla çalıştıklarını ifade ederek Ak Parti Hükümetinin Van’ı çok önemsediğini ve bu nedenle hemen her projeye destek verdiğini dile getirerek, sendikal örgütlerden eksiklikleri iletmelerini ve yapılması gerekenleri hep birlikte yapmak için diyalogun son derece önemli olduğunu ifade etti. Çiftçi” Van hepimizin yuvası ve geleceğidir, Van;  tarihi bir medeniyetin kapısıdır.  Barışın, dayanışmanın ve kardeşliğin kapısıdır.  Van her türlü avantaja sahip bir yapıya sahipken şimdi ise bu avantajlara bir yenisi daha eklenerek Van için büyükşehir kapısı açılmıştır diyen Çiftçi,” Biz Ak Parti olarak Van’ın Büyükşehir fırsatlarını kâğıt üstünde değil, uygulamada layıkıyla değerlendirmek için bütün marifetimiz ve gücümüzle mücadele edeceğiz. Bu süreçte sizlerin de katkı ve desteğine her zamankinden daha çok ihtiyaç var” dedi. 

A+A-

HABERE YORUM KAT