1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Fatih Çiftçi'den Müdür Kına'ya Ziyaret

Fatih Çiftçi'den Müdür Kına'ya Ziyaret

Fatih Çiftçiden Müdür Kınaya Ziyaret
A+A-

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van Milletvekili Fatih Çiftci, Erciş Belediye Başkanı Zülfikar Arapoğlu ile birlikte Van Milli Eğitim Müdürü Mucip Kına’yı ziyaret etti.


Van Milli Eğitim Müdürü Mucip Kına, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Birinci önceliklerinin insan olduğunu belirten Kına, insana yapılacak her hizmetin kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Kına, "İnsana en hızlı ve direk dönen yatırım kaynağı eğitimdir. Van’daki çalışmalara başladıktan sonra devletimiz ve milletimiz tarafından yapılan eğitim yatırımları karşısında mutluluk duyuyorum. Van’a hizmet etmek için çabalayan herkesi her zaman yanımızda hissediyorum. Bunların başında da Van’ın eğitim çalışmalarında ellerinden gelen gayreti sarf eden vekillerimiz ve mülki amirimiz gelmektedir. Başarı her zaman bir ekiple elde edilmektedir. Van’daki herkesten eğitim için destek bekliyoruz” dedi.


AK Parti Van Milletvekili Fatih Çiftçi ise Van Milli Eğitim Müdürlüğü’nün kentin geleceği için çok önemli olduğunu ifade ederek, "Eğitimli ve başarılı insanların yetişmesi ve yetiştirilmesi eğitim kurumlarında geçmektedir. Eğitim kurumlarımızda verilen eğitim ile geleceğimize daha umutla bakacağız. Van’ımızı bir bütün olarak kucaklıyoruz” şeklinde konuştu.


Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür eden Milli Eğitim Müdürü Mucip Kına, daha sonra da misafirlerini uğurladı.

A+A-

HABERE YORUM KAT