1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Fahriye Abla'nın Şairine Vefa İstanbul

Fahriye Abla'nın Şairine Vefa İstanbul

Fahriye Ablanın Şairine Vefa  İstanbul
A+A-

İLESAM (Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği) İstanbul Şubesi'nin 16 Şubat Cumartesi günü gerçekleştireceği Çınaraltı Sohbetleri'nde Fahriye Abla şiiriyle tanınan Ahmet Muhip Dıra

İLESAM (Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği) İstanbul Şubesi'nin 16 Şubat Cumartesi günü gerçekleştireceği Çınaraltı Sohbetleri'nde Fahriye Abla şiiriyle tanınan Ahmet Muhip Dıranas anlatılacak.
İLESAM İstanbul Şubesi Denetim Kurulu Başkanı Recep Arslan'ın yöneteceği toplantıda, İstanbul Şubesi Haysiyet Kurulu Başkanı Prof.Dr. Durali Yılmaz, çeşitli yönleriyle Ahmet Muhip Dıranas'ı dinleyicilere anlatacak. İLESAM üyelerinden spiker-sunucu ve şair Harun Yöndem'in Dıranas'tan okuyacağı şiirlerle sürecek olan program, dinleyenlerin katkı ve sorularıyla sona erecek.
"Unutulmuş Bir Şair: Ahmet Muhip Dıranas" başlıklı 37. Çınaraltı Sohbeti'nin Ahmet Hamdi Tanpınar Edebiyat Müze ve Kütüphanesi'nde saat 15.00'te başlayacağı belirtildi.
İLESAM İstanbul Şubesi Başkanı Cafer Vayni, yaptığı açıklamada, Türk kültür hayatına katkıda bulunan değerler hakkında toplantılar tertip etmeye devam edeceklerini söyledi.
(HO-Y)

13.02.2013 13:18:52 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT