1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Fadime Bolkan İlkokulu, Bakanlığın Projesine Başvurdu

Fadime Bolkan İlkokulu, Bakanlığın Projesine Başvurdu

Fadime Bolkan İlkokulu, Bakanlığın Projesine Başvurdu
A+A-

Salihli Eczacı Fadime Bolkan İlkokulu, Milli Eğitim Bakanlığı'nın başlatmış olduğu "Beslenme Dostu Okullar Projesi" çalışmalarında yer almak için başvuruda bulundu. "Beslenme Dostu Okul Projesi" kaps

Salihli Eczacı Fadime Bolkan İlkokulu, Milli Eğitim Bakanlığı'nın başlatmış olduğu "Beslenme Dostu Okullar Projesi" çalışmalarında yer almak için başvuruda bulundu.
"Beslenme Dostu Okul Projesi" kapsamındaki faaliyetlerden birisi olan "Yeterli, Dengeli Beslenme Ve Hareketli Yaşam" konusunda duyarlılığın arttırılması ve bu konuda yapılan iyi uygulamaların desteklenmesi için Endüstri Meslek Lisesi Konferans salonunda seminer düzenlendi. Okul Müdürü Muammer Başoğul, "Sağlıklı Beslenme Ve Hareketli Yaşam" konularında öğrenci ve velilerimizi bilgilendirme çalışmalarına katkıda bulunmak için okul içerisinde sınıf bazında bilgilendirme çalışmaları yapıldı. Okul panolarına afişler asıldı. Resim ve kompozisyon yarışması düzenlendi. Ayrıca okulumuz temizlik ve hijyen konusunda da ilgili çalışmalar yaparak bakanlığımız tarafından beyaz bayrak ile ödüllendirildi. Beslenme Dostu Okullar Projesinde bizlere destek olan Salihli Belediyesi'nde Gıda Mühendisi Hülya Sönmez ile Özel Medigüven Diyetisyeni Gamze Ersöz'e teşekkür ediyoruz" dedi.
(ES-ERG-Y)

12.02.2013 13:46:52 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT