1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Facebook Üzerinden Arkadaşlarına Nasıl Teşekkür Edilir ? (Say Thanks)

Facebook Üzerinden Arkadaşlarına Nasıl Teşekkür Edilir ? (Say Thanks)

Facebook Üzerinden Arkadaşlarına Nasıl Teşekkür Edilir ? (Say Thanks)
A+A-

Facebook duyurduğu son özelliği ile bir kez daha görenleri kendine hayran bıraktı. Yeni kullanıma geçen "Teşekkür Et" özelliği ile sevdiklerinize özel video klipler hazırlayıp onlara teşekkür etmenizi sağlıyor. Peki bu özellik nasıl çalışıyor ?

Dünya devi sosyal ağ Facebook, üyelerine yenilikler sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz bir kaç ay önce 10. yılına özel kullanıcılarına geçmiş hatıralarının tazelenmesini sağlayan video klip özelliği sunulmuştu.


Görünen o ki Facebook bununla da yetinmeyip video projesini beğenmiş ve yakaladığı bu büyük başarıyı benzer projelerle devam ettirmeyi hedefliyor. Üye sayısı milyonlarla ifade edilen Facebook bu yeni video projesi ile "Say Thanks" (Teşekkür Et) özelliğiyle karşımıza çıktı.


Bu yeni özellik sayesinde kullanıcılar, istedikleri facebook arkadaşlarına özel şükran videosu hazırlayabilir. Bilgisayar ve mobil sürümlerde kullanılabilir olan bu yeni özellik ile tanıdıklarınıza, sevdiklerinize birbirinden güzel teşekkür videoları gönderebilme imkanı sağlıyor.


Facebook'ta teşekkür et videosu hazırlayabilmek için yapmanız gereken facebook'unuzu açmak ve facebook.com/thanks/ adresine gitmek.

A+A-

HABERE YORUM KAT