1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Facebook Son Bombasını Patlattı!

Facebook Son Bombasını Patlattı!

Facebook Son Bombasını Patlattı!
A+A-

Kullanıcı sayısı Çin'in nüfusunu bile geçen Facebook, çığır açmaya devam ediyor. Facebook herkesi kendine hasta bırakacak bir uygulamaya daha imza atıyor. Faceebook, Wi-Fi üzerinden ücretsiz sesli aramalar yapmanıza olanak tanıyan yeni bir uygulama tanıtt

Kullanıcı sayısı Çin'in nüfusunu bile geçen Facebook, çığır açmaya devam ediyor. Facebook herkesi kendine hasta bırakacak bir uygulamaya daha imza atıyor. Faceebook, Wi-Fi üzerinden ücretsiz sesli aramalar yapmanıza olanak tanıyan yeni bir uygulama tanıttı. 

Dünyada milyonlarca kişinin kullandığı sosyal paylaşım sitesi Facebook, Android telefonunuzu artık ele geçirecek. Bir çok uygulamaya imza atan Facebook yine çok konuşulacak bir uygulamaya imza atıyor.
 
Faceebook, Wi-Fi üzerinden ücretsiz sesli aramalar yapmanıza olanak tanıyan yeni bir uygulama tanıttı. Hello adındaki yeni uygulama, şu an sadece Android'li telefonlarda kullanılabiliyor.Arayanlar hakkında Facebook'tan bilgi alan Hello, adres defterinizde olmasa bile kişi hakkında bilgi gösterebiliyor. Uygulama içerisinden kişi ve firma aramaları yapmak da mümkün.

 

A+A-

HABERE YORUM KAT