1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ezine'ye Küçük Sanayi Sitesi Yapılacak

Ezine'ye Küçük Sanayi Sitesi Yapılacak

Ezineye Küçük Sanayi Sitesi Yapılacak
A+A-

Çanakkale'nin Ezine ilçesine Küçük Sanayi Sitesi, Adalet Sarayı ve SGK binası yapılacak. Ak Parti Ezine İlçe Başkanı Haluk Babaoğlu, Ankara'da Çanakkale milletvekilleriyle birlikte bazı bakanlıklar

Çanakkale'nin Ezine ilçesine Küçük Sanayi Sitesi, Adalet Sarayı ve SGK binası yapılacak.
Ak Parti Ezine İlçe Başkanı Haluk Babaoğlu, Ankara'da Çanakkale milletvekilleriyle birlikte bazı bakanlıkları ziyaret ettiklerini söyledi. Babaoğlu, "İl Genel Meclis üyemiz Hasan Hüseyin Aytop, Esnaf Odası Başkanı ve Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mehmet Özkan ve Yönetim Kurulu üyemiz Fırat Akgün ile birlikte Küçük Sanayi Sitesi yapımı, Adalet Sarayı, Sosyal Güvenlik Kurumu ve Ezine Anadolu Kız Sağlık Meslek Lisesi'nin kazandırılması amacı ile Ankara'ya gittik.
Milletvekillerimiz Mehmet Daniş ve İsmail Kaşdemir ile birlikte ilgili bakanlıklara giderek müsteşar, genel müdür ve daire başkanlarıyla görüşerek taleplerimizin tamamını halletmiş olmanın müjdesini Ezineli hemşerilerimizle paylaşmak istiyoruz. İnşallah en kısa sürede Ezine'miz Sosyal Güvenlik Kurumu ile Adalet Sarayı binalarına ve Küçük Sanayi Sitesi'ne kavuşmuş olacaktır" dedi.
(RB-GD-MŞ)

18.12.2012 15:00:39 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT