1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ezgi İle Vakkas Muhteşem Bir Törenle Nişanlandı

Ezgi İle Vakkas Muhteşem Bir Törenle Nişanlandı

Ezgi İle Vakkas Muhteşem Bir Törenle Nişanlandı
A+A-

Grand Aykanat Plaza Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aykanat'ın kızı Ezgi ile Hakkari Üniversitesi Eğitim Fakültesi Araştırma Görevlisi Vakkas Yalçın, düzenlenen törenle nişanlandı. Grand Aykanat Plaz

Grand Aykanat Plaza Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aykanat'ın kızı Ezgi ile Hakkari Üniversitesi Eğitim Fakültesi Araştırma Görevlisi Vakkas Yalçın, düzenlenen törenle nişanlandı.
Grand Aykanat Plaza'da gerçekleştirilen nişan törenine Kilis milletvekilleri Fuat Karakuş, Ahmet Salih Dal, Belediye Başkanı Mehmet Abdi Bulut, AK Parti Kilis İl Başkanı Reşit Polat, Yavuzlu Belediye Başkanı Mehmet Sakar, sivil toplum örgütü temsilcileri, daire amir ve müdürleri ile İstanbul ve Kilis ve çevre illerden çok sayıda işadamı katıldı. 2 bine yakın davetlinin katıldığı nişan töreninde ses sanatçıları Sahap Akagün ile Mehmet Yakar birbirinden güzel şarkıları ile geceye renk kattı. Ezgi Aykanat ile Vakkas Yalçın'ın nişan yüzükleri protokol üyeleri tarafından takılırken, Grand Aykanat Plaza Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aykanat ile eşi Nuran Aykanat ve damadın babası Arif Yalçın ile annesi Elif Yalçın misafirleri kapıda karşıladı.
(MAD-MAD-Y)

02.02.2013 11:11:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT