1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Evlilik Okulu'nda Mezuniyet Coşkusu

Evlilik Okulu'nda Mezuniyet Coşkusu

Evlilik Okulunda Mezuniyet Coşkusu
A+A-

Denizli Belediyesi'nin Türkiye'ye örnek olan ve Denizli'ye ödül getiren 'Ailemi Seviyorum Projesi' kapsamında yer alan 'Evlilik Okulu'nda 8. dönem tamamlandı . Evlilik Okulu kursunun haftada iki gü

Denizli Belediyesi'nin Türkiye'ye örnek olan ve Denizli'ye ödül getiren 'Ailemi Seviyorum Projesi' kapsamında yer alan 'Evlilik Okulu'nda 8. dönem tamamlandı .
Evlilik Okulu kursunun haftada iki gün toplam 16 saat devam ettiğini belirten Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, kursiyerlerin son dersine katılarak sertifikalarını verdi. Denizli'ye ödül getiren projenin bakanlıkça örnek alındığını ve birkaç ilde uygulanmaya başladığını ifade eden Başkan Zolan, "Aile kurumu toplumumuzun en önemli kurumudur. Eğer evlilik kurumları sağlıklı olur, sağlıklı şekilde sürdürülürse mutlu ailelerin mutlu çocukları olur. Yola çıkılırken evlilik nedir, beklentiler neler olmalıdır, karşımıza çıkan sorunlar olduğunda nasıl aşarız noktasında öncelikle bilgi sahibi olmak gerekir. Bu durum karşımıza çıkacak sorunların çözümünde önemlidir" dedi.
Evlilik Okulu'nda amacın evliliğe hazırlanan ve bu yuvayı sürdüren çiftlere yardım etmek olduğunu ifade eden Başkan Zolan, "Toplum mutlu olunca ülkemiz, mutlu ailelerden oluşup, ileriye mutlu şekilde bakacaktır" dedi. Başkan Osman Zolan,kursa katılanlara Evlilik Okulu Sertifikası verdi.
(EV-SK-Y)

21.12.2012 16:38:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT