1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Evlerden Hırsızlık Yapan 7 Kişi Yakalandı İstanbul

Evlerden Hırsızlık Yapan 7 Kişi Yakalandı İstanbul

Evlerden Hırsızlık Yapan 7 Kişi Yakalandı  İstanbul
A+A-

İstanbul'da girdikleri evlerden hırsızlık yapan 1'i kadın 7 kişi yakalandı. İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, gelen bir ihbar üzerine hırsızlıktan daha önceden polise geliş kaydı bulu

İstanbul'da girdikleri evlerden hırsızlık yapan 1'i kadın 7 kişi yakalandı.
İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, gelen bir ihbar üzerine hırsızlıktan daha önceden polise geliş kaydı bulunan 2 kişinin şüpheli hareketlerle bir evin önünde gözcülük yaptığını tespit etti. Bunun üzerine polisler, gözcülük yapan iki kişiyi takibe aldı. Bir süre sonra bir evden aceleyle çıkan 3 kişinin bu kişilerin yanına geldiği, ellerindeki eşyalarla birlikte bir otomobile bindikleri tespit edildi. Polis bu gelişme üzerine şüphelileri gözaltına alırken, şüphelilerin otomobilinde yapılan aramada çok sayıda çalıntı eşya ele geçirildi.
Hırsızlık Büro Amirliğine getirilen zanlılar ifadelerinde suç ortağı olduğunu söyledikleri 2 kişinin daha yakalanmasıyla gözaltı sayısı 7'ye çıktı. Şüphelilerin 2 ev ile bir işyerinden hırsızlık yaptıkları tespit edildi. Polisteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden Tayfur D., Orkun O., Tibet D., Mert Y., Gökhan Ş., Ümit A. tutuklanarak cezaevine gönderilirken, kadın şüpheli S.K. ise serbest bırakıldı.
(ET-ÖK-Y)

21.01.2013 11:19:35 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT